Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Вибираємо штори в вітальню

Вибираємо штори в вітальню

                                                                            Штори для вітальні

   Штори для вітальні - це штори, які відмінно гармонують з обробкою м'яких меблів і всім інтер'єром в цілому. Вони виконують, частіше за все, тільки декоративну роль і, на відміну від штор для спальні, не вимогливі до світлопроникності матеріалу, а ось дизайн штор для вітальні повинен бути бездоганний.

  Концепція віконного оформлення безпосередньо залежить від того, в якому стилі витримана вітальня. Для класичних інтер'єрів використовуються довгі важкі штори для вітальні стриманих відтінків з багатою об'ємної драпіруванням, для сучасних інтер'єрів потрібні більш легкі і демократичні рішення, можливо в поєднанні з жалюзі, для складних дизайнерських інтер'єрів необхідний нестандартний підхід до колірного рішення, драпіровці штор, поєднанню фактур і відтінків , підбору аксесуарів.

     У нашому салоні штор http://arsiantextil.zakupka.com/ ви зможете замовити штори для вітальні, які задовольнять вашим вимогам як по дизайну, так і по функціональності. Ми гарантуємо вам індивідуальний підхід до підбору тканин і фурнітури, допомога у виборі дизайну і відтінків, а результат, безсумнівно, порадує вас своєю нестандартністю і увагою до кожної деталі. Arsiantextil - Кращі штори. Елітний пошиття штор. Штори на замовлення! Наш сайт http://arsiantextil.zakupka.com/

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования