Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Вуаль та органза знову в тренді

Вуаль та органза знову в тренді

                                 Тюль та інші легкі матеріали

  Рідко можна зустріти квартиру, де б не використовувалися такі легкі й витончені матеріали, як органза, тюль або вуаль в якості прикрас. Немов для художника чисте полотно є початковим етапом у створенні шедевра, напівпрозорі тканини служать прекрасним початком для створення дизайну штор і всього приміщення в цілому. Купити тюль можна в будь-якому текстильному магазині або в ательє на замовлення.

            Вуаль - має відмінну пропускну здатність освітлення в кімнату, але при цьому вони надійно захищають вас від сторонніх поглядів.

 Так що Ви зможете сміливо насолоджуватися денним світлом і не переживати за перехожих людей, які захочуть заглянути до Вас у вікно. Це дає можливість в літню пору року взагалі не використовувати щільні портьєри, залишивши на вікнах тільки повітряний напівпрозорий тюль або органзу. Любителям цікавих і оригінальних рішень можна використовувати кілька відтінків тканини на одному вікні. Для літнього інтер'єру краще купити тюль, який сам по собі не потребує доповнення портьєрами, приховувати його красу рівносильно злочину. Такими є завіси, прошиті металевими нитками, що мають шовкову вишивку або ж напилення золотих і сріблястих відтінків. В процесі декорування приміщень легкі й повітряні тканини застосовуються з урахуванням пори року.

  Так для зимових холодів краще придбати для вікон щільні портьєри, а вже відтінити їх необхідно напівпрозорими або ж матовими завісами. Такий класичний варіант буде відмінно виглядати в інтер'єрі будь-якого стилю. Однак не варто обмежувати свою фантазію придбанням стандартного білого матеріалу.

  На сьогоднішній день асортимент магазинів дуже різноманітний. І цілком можна купити тюль, колір якого буде вигідно відтіняти матеріал, який використовується при пошитті штор. Застосування спільно з іншими матеріалами Іноді дизайнери при оформленні квартири використовують досить цікавий прийом: поверх щільних портьєр вішають повітряний тюль з органзи. Це створює чудовий ефект. Як варіант можна замовити тюль з гіпюровими вставками. Виглядати з щільними портьєрами він буде просто чудово.

  Вуаль, тюль і органза - дозволяють оновлювати інтер'єр приміщення тоді, коли Вам тільки заманеться. Різні моделі даних матеріалів здатні внести різноманітність в звичний плин буднів, оновити відчуття. Для того, щоб напередодні свята надати приміщенню максимум урочистості та яскравості, рекомендується розвісити багаті і яскраві фіранки, які повинні бути куплені спеціально для таких урочистих випадків. Більше на http://arsiantextil.zakupka.com/products/gardini-f1340764/

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования