Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Різновиди штор - на що звернути увагу

Різновиди штор - на що звернути увагу

Штора - це незамінний елемент інтер'єру будь-якого житлового приміщення, що виконує кілька важливих функцій. Він не тільки попереджає надмірне надходження сонячного світла в кімнату, дозволяючи тим самим створити комфортну і приємну обстановку, але і доповнює загальний дизайн житла, роблячи його більш цікавим та привабливим. Саме тому підійти до вибору фіранки варто максимально відповідально і уважно.

В цій статті ми розповідаємо про те, які бувають штори, а також в чому саме полягаюсть відмінності між ними. Крім того, ми даємо поради щодо підбору таких виробів для різних типів приміщень. Так само у нас ви знайдете докладні фото запропонованих варіантів.
Какие бывают шторы: особенности и нюансы

В першу чергу слід відзначити, що штори відрізняються один від одного своїми зовнішніми характеристиками, а саме:

Щільність тканини і ступінь прозорості;
Кольоровим відтінком;
Довжина і ширина;
Стилем оформлення.

Отже, якщо з першими трьома пунктами в основному не повинно виникнути питань, то стилі оформлення таких фіранок заслуговують на особливу увагу. Їх існує безліч, але ми постараємося розглянути найбільш популярні з них.
Штори у стилі «кафе»

Різновиди штор - на що звернути увагу - фото pic_0ea92431d333dc9_700x3000_1.jpg

Це один з найбільш відповідних варіантів для кухні. Своє ім'я цей стиль оформлення отримав завдяки тому, що штори такого плану широко застосовувалися в кафе та закладах громадського харчування. Іх головною перевагою є простота установки та відносна економія, адже тканина полотна потребується не так вже і багато. Суть стилю полягає в тому, що штори необхідно повісити на карніз, розташований прямо посередині вікна. Таким чином, верхня частина вікна конструкції залишається відкритою і буде вільно пропускати світло, що робить кухню або інше приміщення більш світлим.
Штори в класичному стилі

Різновиди штор - на що звернути увагу - фото pic_87e04a210d1b35a_700x3000_1.jpg

Якщо ви підбираєте штори в спальню, зал або дитячу, то обов'язково зверніть увагу на класичний варіант. У цьому випадку вікно спочатку закривається фвранкою із тонкої та прозорої тканини, яка пропускає сонячне світло, але не дозволяє стороннім побачити, що відбувається у вас вдома вдень (за умовою, що світло вимикається). А по боковій віконній конструкції вишиті гардини, тобто є дві штори з щільної тканини. Вдень вони рознесені по боках (їх можна гарно прибрати до спеціального кріплення на стіну), а вночі та вранці вони закривають все вікно, так як вони не пропускають світло і повністю захищають вас від чужих очей. Так само існують різні види їх кріплень, наприклад, на крючках або ж на люверсах.
Рулонні штори

Різновиди штор - на що звернути увагу - фото pic_3d3ca6144b1a5c8_700x3000_1.png

Час змінюються і в останні роки все більш популярні стають рулонні штори. Цей виріб являє собою суцільне полотно, яке намотується на вал. В залежності від конструкції вікна і кількості стволів може знадобитися одна, два, три або більше таких полотен. Кожне з яких обладнано механізмом, що дозволяє змотувати і розмотувати штору, фіксуючи її при необхідності в заданому положенні.

Це дуже практичний і оригінальний варіант, здатний прикрасити інтер'єр будь-якого житла, оформленого в сучасному стилі. Рулонні штори можуть стати відмінною альтернативою традиційним фіранкам в спальню, дитячу або же кухню.

Більше на http://arsiantextil.zakupka.com/products/gardini-f1340764/

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования