Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Як правильно виміряти висоту штор для пошиття?

Як правильно виміряти висоту штор для пошиття?

Крім стилю і дизайну, при виборі штор важливо коректно визначити висоту полотна. Підібрана в розмір портьєра здатна виділити всі достойні сторони приміщення, в той час як помилка в 2-4 сантиметри може зіпсувати вигляд найідеальнішій кімнати. Отже, міряти висоту штор слід правильно.

Основні правила вимірювання

Поміряти довжину штор нам допоможе жорстка рулетка або метр. Сантиметрова гнучка стрічка для таких цілей не підходить, адже через свою еластичності може показати не точні виміри.

Міряємо висоту штор нижченаведених чином:

- Слід заміряти відстань від гачка карниза до необхідного рівня (стать, підвіконня) як мінімум в трьох місцях, щоб уникнути можливих нерівностей стелі або підлогового покриття;
- Від отриманого результату слід відняти 2-5 см, щоб запобігти дотику полотна до підлоги;
- Якщо штори фіксуються на петлях, люверсах, або зав'язках, то замір виробляється від верхньої частини штанги, і до необхідного рівня, також відбираючи 2-5 см від отриманого розміру;
- При установці похилого карниза розміри знімаються від верхньої позначки карниза до підлоги, і від нижньої позначки карниза до підлоги;
- Висота римської штори вимірюється від рівня карниза до необхідної позначки без технологічних напусків

Як правильно виміряти висоту штор для пошиття? - фото pic_0605271cfe9e3fa_700x3000_1.jpg

Види штор по довжині 

Залежно від необхідної довжини полотна, розрізняють 4 основні різновиди штор:

1. До підвіконня. Оптимальна довжина в такому варіанті - на 1 см вище рівня підвіконня, завдяки чому полотно буде вільно переміщатися не заминаючись.
2. Нижче підвіконня. В даному випадку для додання естетичності, полотно опускається на 15-20 см нижче рівня підвіконня.
3. Нижній край на підлозі. Щоб лежача частина штори виглядала гармонійно з інтер'єром, слід додати до розрахункової висоти полотна 10-15 см.
4. До підлоги. Правильним рішенням буде, якщо полотно буде знаходитися вище рівня підлоги на висоту до 5 см. У такому випадку нижній край не мажеться і не затирається.

Висота штори - це далеко не кількість полотна при покупці. До такого розміру необхідно додати технологічні припуски на обробку країв. Гарних Вам покупок!

Більше на http://arsiantextil.zakupka.com/products/gardini-f1340764/

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования