Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Аксесуари для штор

Аксесуари для штор

Щоб гарно і оригінально прикрасити віконний проріз, важливо придбати не тільки хороші штори і тюль, а й аксесуари до них. Вони доповнюють інтер'єр приміщення, а також підкреслює смак його власника.

Якими бувають аксесуари для штор?
Аксесуари для штор, фіранок і гардин діляться на такі види:
- функціональні;
- декоративні

До функціональних аксесуарів для гардин, штор і фіранок можна віднести тримачі, підхвати, магніти і тасьму. Дані вироби надійно їх підтримують в напіввідкритому вигляді і створюють складки тканини, які надають їм обсяг. Що стосується декоративних аксесуарів для штор і гардин, то найпопулярнішими, на сьогоднішній день, вважаються стрічки, бахрома, бісер, намистини, кисті, волани і т.д. Такі прикраси підкреслюють стиль, в якому виконаний ремонт в кімнаті, і додають її інтер'єру родзинку. Щоб дізнатися, як вони виглядають і під які стилі підходять, варто подивитися фото.

Аксесуари для штор - фото pic_f3192ce3645fca9_700x3000_1.jpg


Як прикрасити тюль?

Щоб створити оригінальний дизайн, варто задуматися не тільки над придбанням аксесуарів для фіранок, штор і гардин, але і вибором прикрас для тюлю. Без цього елементу декору важко уявити затишне приміщення і красиво оформлений віконний отвір в ньому. Аксесуари для тюлі, в свою чергу, виконують швидше декоративну, ніж корисну функцію. Зараз дуже популярними є магніти. Вони кріпляться до тюлю досить міцно, тому їх не доведеться постійно поправляти. Більш того, такі аксесуари не псують поверхні тюлю, ось чому для різноманітності місце розташування цих прикрас можна регулярно міняти. Стрічки також вважаються досить затребуваними прикрасами серед цінувальників красивого інтер'єру. Складається такий аксесуар з шнурка, за допомогою якого можна регулювати складки тюлю. Незважаючи на те, що стрічка непомітна, ефект від неї виходить приголомшливим. Вона надає тюлю обсяг, завдяки якому він виглядає по-справжньому розкішно і багато.

Аксесуари для штор - фото pic_8bfa1a0fe0f7633_700x3000_1.jpg

Критерії вибору аксесуарів для віконного прорізу

Під час вибору аксесуарів для прикраси штор, тюлю, фіранки або гардини необхідно дотримуватися наступних правил:

- Такі предмети декору повинні повністю вписуватися в інтер'єр приміщення і доповнювати його стиль.
- Не варто застосовувати велику кількість аксесуарів, оскільки вони можуть виглядати безглуздо і зіпсувати дизайн віконного отвору.
- Вибір прикрас залежить від тканини, з якої пошиті штори, фіранки і т.д. Чим вона багатша, тим менше необхідності в доповненнях.
- З особливою обережністю потрібно підходити до вибору аксесуарів, якщо ремонт в приміщенні виконаний в строгому або стриманому стилі. Наприклад, для мінімалістського або технократичного інтер'єру ідеально підходять металізовані елементи. Це може бути сталева ланцюжок, латунні затискачі або хромовані люверси.

Аксесуари для штор - фото pic_5825630ba882b17_700x3000_1.jpg

Вдалих покупок!

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования