Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Якими повинні бути штори в дитячу?

Якими повинні бути штори в дитячу?

Плануючи інтер'єр дитячої кімнати, дуже важливо приділити особливу увагу оформленню вікон. Незалежно від стилю кімнати, штори в дитячу повинні бути не тільки красивими і зручними, а й екологічно безпечними. Як матеріали для фіранок слід вибирати такі тканини, як бавовна, льон, віскоза.

Одним з важливих якостей штор для дитячої вважається світлопроникність, яка залежить не від кольору, а від пухкості або щільності тканини. Фіранки для дітей повинні бути легкими, але разом з тим надійно захищати від зовнішнього світу, щоб дитина могла добре виспатися. Ідеальний варіант - поєднувати легкий тюль з щільними шторами. Вдень можна використовувати прозорі фіранки, а на ніч добре завісити вікно.

Вибираючи штори в дитячу, слід враховувати наступні моменти:

- практичність;
- міцність;
- кольорова гама.
- колір штор

Колірна гамма для штор в дитячу кімнату може бути будь-яка, в залежності від загального дизайну. Однак, найчастіше для дітей вибирають яскраві кольори, що сприяють розвитку малюків. Не слід забувати і про гармонію в інтер'єрі. Наприклад, якщо в кімнаті переважають яскраві відтінки меблів і стін, фіранки краще підібрати більш спокійних тонів.
Для того, щоб найбільш точно визначитися з вибором, рекомендується запросити професійного дизайнера, який оцінить інтер'єр і допоможе вибрати відповідний тип штор.


Штори для хлопчиків і для дівчаток

Чи повинні відрізнятися фіранки в залежності від статі дитини? Безумовно, так само, як і загальне оформлення кімнати. Завдяки великому асортименту сучасних текстильних аксесуарів, можна вибрати нейтральні варіанти, які підійдуть усім дітям: наприклад, штори з зображеннями казкових персонажів, тварин, природи і т.д. Однак, найчастіше батьки намагаються робити акцент в дизайні, виходячи з віку і статі своїх дітей.

Так, штори для дівчаток відрізняються більш ніжними відтінками, їх ілюструють зображеннями квіточок, ляльок, прикрашають бантиками, рюшами, мереживом. Красиво і оригінально виглядають фіранки з зав'язками. Що стосується колірної гамми, можна піти від стереотипів "хлопчикам - синє, дівчаткам - рожеве", і купити штори інших теплих відтінків. Головне, щоб все було гармонійно і подобалося самій дитині.

Як відомо, чоловіча стать відрізняється більшою стриманістю і строгістю в питаннях оформлення свого житла. Більшості хлопчиків подобаються елементи техніки, військовий стиль. Це не означає, що потрібно перетворювати дитячу кімнату в музей бойових мистецтв, але штори з зображеннями машин, літаків або улюблених екранних героїв, безсумнівно, піднімуть дитині настрій.

Догляд за шторами

Так як будь-які фіранки мають властивість активно збирати пил, штори слід своєчасно прати, а також якомога частіше провітрювати приміщення, в якому діти проводять більшу частину свого часу.

Штори з бавовни в дитячу кімнату вимагають особливого догляду, їх слід прати дуже акуратно, в делікатному режимі, без віджиму, потім залишити висихати в природному стані і після ретельно випрасувати.

Більше на нашому сайті http://arsiantextil.zakupka.com/products/gardini-f1340764/ !

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования