Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Короткі штори і їх застосування

Короткі штори і їх застосування

Стереотип того, що короткі штори не відрізняються універсальністю, досить популярний. Насправді питання відповідності інтер'єру залежить не від розміру, а від типу штор, їх кольору і фактури. Хоча і для коротких штор дизайнери розробили деякі правила використання.

Застосування
Такий тип віконного текстилю ідеально підходить для приміщень невеликих габаритів. Такий варіант вибору візуально додає об'єм для кімнати, а також має практичний сенс: під вікном можна встановити ту чи іншу меблі. До речі, такі штори дуже добре виглядають на засклених балконах або лоджіях, тим більше, лоджії часто використовують як продовження кімнат шляхом переобладнання вікон і вихідних дверей.

Найбільш популярні такі штори для кухні. Короткі фіранки дозволяють розмістити у вікна обідній стіл, матеріал буде менше бруднитися (на відміну від довгих штор), на підвіконні можна розмістити квіти та інші аксесуари.

Дизайнери не рекомендують використовувати такі штори в кімнатах з чітко видимими нагрівальними батареями під вікнами. Це псує стиль, особливо якщо приміщення витримано в класиці. Втім, для хай-тека або мінімалізму це буде цілком прийнятно, особливо якщо правильно підібрати фактуру і колір.

Що стосується матеріалів, то для спалень або віталень можна вибирати шовкові, атласні або муслінові тканини. Цілком доречно оформлення складками і невелика кількість рюша. Непогано будуть виглядати японські штори.

Для кухонь підійдуть тканини з більш простого текстилю, стійкого до перепадів температури. Стилізація - на вибір господарів, оскільки такі види штор представлені в достатньому розмаїтті.

Переваги коротких штор

Серед переваг таких текстильних виробів виділяють наступні:

- Візуальне розширення приміщення;
- Легкий доступ до підвіконня;
- Додатковий робочий простір;
- Не займають багато місця.

Вибираючи короткі штори слід звертати увагу на колір, але це вже питання кожного конкретного випадку. Головне, щоб тон підходив до загального тону приміщення, а інші деталі колірної гами можна або підкреслити, або згладити.

Більше на нашому сайті http://arsiantextil.zakupka.com/products/gardini-f1340764/ !

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования