Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Як правильно прати тюль?

Як правильно прати тюль?

Фіранки виглядають красиво, вишукано і оригінально в будь-якому інтер'єрі. Вони створюють відчуття чистоти і легкості. Щоб тюль довгий час радувала своєю красою, важливо правильно доглядати за таким виробом.
Якою має бути температура води?

Це питання дуже делікатне, адже мова йде про ніжну тканину. А вона, як відомо, «не любить» високі температури. Ідеальною для тюлю буде вода 30-40 градусів. Хоча є також фіранки з комбінованих тканин, до складу яких входять поліестер і бавовна. На ярличку таких виробів, як правило, виробники вказують умови догляду. Їх не рідко можна прати в воді, температура якої досягає 60 градусів.

Як правильно прати тюль? - фото pic_50b891759b2afb9_700x3000_1.jpg

Прання вручну: кілька важливих правил

Перед тим, як прати тюль, її потрібно обтрусити від пилу. Далі фіранки слід замочити на 1-2 години в теплій воді з порошком або содою з розрахунку столова ложка засобу на відро води. Прати тюль вручну потрібно акуратно, не терти, не викручувати і не віджимати. В іншому випадку можуть утворюватися потертості, а тому виріб придбає пошарпаний і неохайний вигляд.

Після прання тюль обов'язково потрібно ретельно прополоскати, змінюючи воду кілька разів. До речі, деякі господині, щоб домогтися осліплюючої білизни тюлі, в воду при полосканні додають кілька столових ложок оцту. По закінченню прання тюль НЕ віджимають руками, а акуратно розвішують в розправленому вигляді для стікання води.

Як правильно прати тюль? - фото pic_dc379cf7191af0a_700x3000_1.jpg

Прання тюлю в автоматичній машинці

Прання тюлю в автоматичній машинці, як правило, простіше і не доставляє особливого клопоту господаркам. Однак, потрібно пам'ятати, що це все-таки виріб з делікатної тканини, а тому, щоб зберегти його білизну і красу, слід дотриматися певного алгоритму дій:

- Спочатку тюль потрібно помістити в спеціальний мішечок для прання делікатних виробів. Це не дасть їй заплутатися в вузол. Якщо такого мішечка немає, то можна скористатися звичайною невелочкою. Важливо, щоб вона була однотонною білою і чистою.
- Далі вибираємо порошок. Ідеально підійде гель, або порошок для дбайливого прання.
- Якщо потрібно відбілити тюль, то можна скористатися кількома мілілітрами миючого засобу, до складу якого входить відбілювач.
- Режим прання потрібно вибрати щадний або делікатний. Їх основна відмінність - менша тривалість циклу, а також мінімальні обороти віджиму, або взагалі без нього.
- Не буде зайвою і опція додаткового полоскання. Це дозволить видалити всі залишки миючого засобу з вироби.

Більше на нашому сайті http://arsiantextil.zakupka.com/products/gardini-f1340764/ !

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования