Arsian Textil
+380 (97) 361-26-20+380 (67) 708-99-20
Що таке штори блекаут? Фото в інтер'єрі, переваги тканини blackout

Що таке штори блекаут? Фото в інтер'єрі, переваги тканини blackout

Поява на текстильному ринку жаростійкого, світлонепроникного, довговічного матеріалу Blackout стало справжньою сенсацією. Штори блекаут створюють в приміщенні максимально комфортні умови - вони практично повністю ізолюють від сонячних променів.

Характеристики матеріалу Blackout

Матеріал Blackout був створений в Фінляндії - знамениті білі ночі хоч і вважаються романтичними, але зате створюють певний дискомфорт. Тканина складається з декількох шарів, чим і пояснюються її відмінні експлуатаційні характеристики. Склад запатентований. Матеріал зазвичай представлений трьома шарами (може бути передбачено і два шари, але це трохи знижує ступінь світлонепроникності):

- перший шар білого кольору виконує функцію відображення світла;
- середній, максимально щільний шар, гальмує світловий потік;
- зовнішній шар використовується для додання матеріалу декоративності (він може виконуватися з атласу, сатину, муару, поліестеру).


Що таке штори блекаут? Фото в інтер'єрі, переваги тканини blackout - фото pic_c9c7e29034962d3_700x3000_1.jpg

Крім текстильних шарів матеріал містить акрилову піну. Додаткову стійкість забезпечує спеціальне просочення.

За рахунок багатошарової структури блекаут на 90-100% затримує сонячні промені, що є справжнім рекордом у порівнянні з іншими тканинами. Вибираючи штори, варто звернути увагу на такі характеристики, як:

- колір і дизайн;
- густина;
- коефіцієнт світлонепроникності;
- властивості використовуваних хімічних просочень.

Крім класичних штор з матеріалу Blackout виготовляють:

- римські штори;
- рулонні штори.
- штори-плісе;
- день ніч;
- японські штори;
- ламбрекени;
- фестонні штори.

Переваги штор Blackout

Тканина блекаут красиво виглядає в інтер'єрі - вона приваблює покупців різноманітними варіантами оформлення і багатою палітрою кольорів. Світлонепроникні штори можна використовувати як в житлових, так і в комерційних приміщеннях (в ресторанах, фотолабораторіях, готелях та ін.). Завдяки своїм особливим характеристикам, штори:

забезпечують повноцінну термоізоляцію (штори не тільки не пропускають світло, але і запобігають нагрівання або охолодження повітря в приміщенні);
не вигоряють на сонці;
не деформуються після прання і сушіння;
мають довгий термін служби;
характеризуються відмінними звукоізоляційні властивості (багатошарова структура матеріалу гасить звук);
абсолютно не мнуться;
красиво драпіруються;
не викликають алергії (штори можна вішати в оселях людей, схильних до алергії, знаходять вони застосування і в дитячих кімнатах);
можуть використовуватися в приміщеннях з високими вимогами до пожежної безпеки (тканина блекаут не горить, а плавиться);
не вбирають бруд, пил, запахи.
 

 Догляд за шторами Blackout

Завдяки тому, що матеріал не вбирає грязь, прати його потрібно всього один або два рази на рік. Дозволяється як ручна, так і машинне прання (але тільки в делікатному режимі і при температурі води 40 градусів). Оптимальна швидкість віджиму - 400 оборотів в хвилину (можна обійтися і без віджиму - досить струсити воду і повісити штори на мотузку). Сушити матеріал слід в затіненому місці. Прасування він, як правило, не потребує, але якщо утворився залом, то розгладити його можна за допомогою теплої праски.

Перевершуючи за своїми характеристиками багато матеріалів, блекаут має цілком доступну вартість. Навіть в самий сонячний день штори Blackout миттєво створюють повне затемнення в приміщенні і забезпечують умови для комфортного сну.

Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования